Groothandel in sloophout en gebruikt hout
8 april 2015

Groothandel in sloophout en gebruikt hout

Weij maatwerk & interieur is naast een maker van maatwerk meubelen ook een groothandel in sloophout en gebruikt hout. Iedereen die zelf van klussen houdt is van harte welkom om de materialen op te halen. Wij zijn een grote leverancier in zowel Nederland als in het buitenland en kunnen dan ook verzenden naar België, Duitsland, Frankrijk, enzovoorts.

 

Wij zijn te vinden langs de snelweg A58, vlakbij Roosendaal op 15 minuten afstand van Breda. Ons adres staat ook op de contactpagina, je bent van harte welkom om eens langs te komen en naar het hout te kijken! Als groothandel in sloophout en gebruikt hout onderscheiden we onszelf op een aantal vlakken:

 

 

 

 

Droog, overdekt en A-kwaliteit hout

Doordat we veel ruimte hebben kunnen wij veel hout opslaan. Dankzij meerdere grote overkappingen is het hout ook mooi droog op te slaan, wat ideaal is voor zachtere (en eigenlijk alle) houtsoorten. Wel zo fijn voor jou! Op veel plekken kun je gebruikt hout kopen, maar bijna nergens hebben ze genoeg plek om het droog op te slaan. Daarnaast werken wij enkel met de hoogste kwaliteit geselecteerd sloophout. Bij de leveranciers kopen wij het beste hout op, voordat een ander daar tijd voor heeft! Af en toe hebben we wel een partij die rotte of zwaar beschadigde planken bevatten. Mocht je dit bij ons tegenkomen, laat het dan even weten! Deze planken worden voor een scherpe prijs verkocht.

 

 

Service

We zijn vijf dagen in de week open, van dinsdag tot en met zaterdag. Je bent dan ook elke dag welkom met al jouw vragen over de verschillende houtsoorten, de verschillende behandelingen die je voor de houtsoorten kunt gebruiken en uiteraard voor klustips

 

Bij ons kun je al jouw wensen doorgeven, zodat we hier zoveel mogelijk rekening mee kunnen houden. Doordat wij een groothandel in sloophout zijn heb jij de keus! Heb je bijvoorbeeld liever alleen donkere planken of juist alleen lichte planken nodig? Dan zorgen wij ervoor dat de juiste planken erbij liggen. Wil je zeker weten dat er planken voor jou tussen liggen? Bel ons dan even op, dan kunnen wij voor je kijken!

 

 

 

 

Onze houtproducten

Op onze website kun je de standaard planken bestellen van sloophout die we in grote partijen op voorraad hebben liggen, maar je kunt ook kiezen voor vooraf behandelde planken. Deze kunnen wij voor je schuren, borstelen, enzovoort. De volgende opties zijn er in ieder geval om uit te kiezen:

 

 • Geborstelde planken, deze planken zijn extra verouderd en licht geschuurd door onze borstelmachine. Borstelen geeft extra diepe nerven in de planken en ogen zo dus extra oud, daarnaast wordt er door de borstels ook licht geschuurd voor een prachtig effect!
 • Geschuurde planken, wij hebben geschuurde planken voor u op voorraad liggen, deze kunt u direct verwerken wel zo handig!
 • Geverfde planken, deze planken kunnen vooraf door ons worden behandeld met de vele verschillende behandelingen die hieronder worden uitgelicht! Nieuwe planken, om u een totaal aanbod aan te kunnen bieden hebben wij sinds kort ook verse en nieuwe planken.

 

Als je zelf een idee hebt over de behandeling van het hout, laat het dan even weten. Grote kans dat wij dat ook kunnen!

 

 

Meer dan alleen hout

Wij verkopen niet alleen planken van sloophout en andere gebruikte houtsoorten, wij zijn ook groothandel in verschillende soorten verven, beitsen en lakken. Daarnaast verkopen wij sinds kort de professionele schroeven die wij zelf ook gebruiken bij het vervaardigen van meubels en het bouwen van tuinhuizen. Ons assortiment bestaat uit de volgende producten:

 

 • 24 Verschillende kleuren beschermende kalkverven
 • 24 Verschillende kleuren beschermende beitsen
 • Verschillende soorten lakken zoals glans en matte lak
 • Oneindig veel kleuren krijtverf (mengen)

 

 

 

 

Toch liever laten maken?

Geen enkel probleem, wij zijn zelf professionele meubelmakers en hebben door de jaren heen een uitgebreid team bij elkaar weten te brengen. Zo zijn complete bouwwerken zoals tuinhuizen, blokhutten en veranda’s geen enkel probleem voor ons team van vakmensen. Ons team bestaat uit de volgende expertises:

 • Elektricien, timmerman, dakdekker, metaalbewerker, meubelmaker , metselaar, 3D ontwerper, constructeur en bouwkundige.

Zo zijn wij niet alleen een groothandel in sloophout en gebruikt hout maar een complete partner voor uw klussen van gebruikte houtsoorten.
Wij zijn trots op ons bedrijf en onze vakmensen, zo ook de vele klanten die we een totaalpakket hebben kunnen aanbieden!
Lees al hun bevindingen op de pagina met klantreacties via deze link.

 

 

 

 

Wij denken met u mee!

Wij geloven in co-creatie, samen weten we meer dan alleen. U staat op het punt om bijvoorbeeld een tuinhuis of een meubel te gaan bouwen of te laten bouwen door ons. Wij denken hoe dan ook graag met u mee zodat u weloverwogen keuzes kunt maken en uiteindelijk het beste resultaat heeft. Zo bent u tevreden en hopen wij u vaker te mogen verwelkomen.

 

 

Mocht u nog vragen hebben of opmerkingen, mail of bel gerust!


 • Maatwerk meubels
 • Persoonlijk contact
 • Showroom/werkplaats Rucphen
 • Online tracking systeem
 • Duurzaamheid voorop
 • Groothandel hout

Onze showroom is vandaag gesloten