Tafels | Kasten | Bar | Betimmering | Maatwerk oplossingen in staal
Weij Maatwerk & Interieur heeft Burgers & Beers Roosendaal compleet mogen verzorgen van een custom made horeca inrichting, geheel naar smaak van de eigenaar.
Het sloophout gebruikt voor de lambrisering, wandbetimmering en bar aftimmering hebben wij zelf op kleur gebracht in de kleuren van sloophout mix op de brede variant planken, de tafelbladen zijn ook van sloophout gemaakt van sloophout mix maar dan van smalle latjes. Burgers & Beers Roosendaal heeft zo’n 50 horeca tafels besteld en daarnaast nog een paar ‘signature’ table’s die samen met de eigenaar zijn ontworpen.
Door de professionele kennis van Weij Maatwerk & Interieur op het gebied van staal en de afwerkingen is er goed gehandeld en is het aparte, compleet stalen barblad, met een super krasvaste lak behandeld.
Weij Maatwerk & Interieur werkt snel en scherp, zakelijk stellen wij ons zo flexibel mogelijk op. Wij doen net dat stapje extra!