Home » Horeca interieur @Larskookt

Afgerond project

Horeca interieur @Larskookt

Wil je dit maatwerk in het echt zien? Kom langs in onze showroom en werkplaats. Dan bekijken we samen hout, staal en afwerking.

Horeca interieur @Larskookt
Home » Horeca interieur @Larskookt

Samen met Lars is er tijdens een bezoek aan onze showroom en werkplaats gekeken naar de combinatie hout en staal. Deze combinatie zou namelijk perfect aansluiten bij de stoere industriële uitstraling die Lars zocht.

De tafels die Weij Maatwerk & Interieur voor Larskookt heeft mogen maken zijn geproduceerd in de houtsoort Rustiek New oak. De tafelbladen hebben een dikte van 30mm en worden ondersteund door een industrieel stalen tafelframe. Om de tafelbladen qua uitstraling te laten passen bij de locatie, zijn de bladen behandeld met een niet dekkende kleurbehandeling. Het mooie karakteristieke hout is nog door de behandeling heen te zien.

Producten in dit project

De volgende producten hebben we gemaakt voor dit project. Bij Weij wordt alles op maat gemaakt, dus bijvoorbeeld de afmetingen, vormen en afwerkingen kunnen naar jouw wens worden aangepast. Vraag hiervoor een offerte aan, dan denken wij met je mee! Je kunt ook eens gezellig langskomen in de showroom. Wil je zeker weten dat er iemand voor je klaar zit? Maar dan een afspraak en laat ons weten waar je naar op zoek bent.

Horeca tafels

De tafels, 7 stuks, die bij Larskookt zijn geleverd, zijn in twee verschillende afmetingen gemaakt. De uitstraling van beide afmetingen zijn gelijk aan elkaar.

  • Rustiek new oak 30mm
  • Afmeting 150cm x 75cm & 75cm x 75cm (totaal 7stuks)
  • Behandeld met een high solid kleur
  • Industrieel stalen frame met kokermaat 40mm x 40mm
  • Blank mat behandeld
  • Totale hoogte bovenkant tafelblad 76cm

Horeca interieur @Larskookt, maatwerkproject van Weij Maatwerk en Interieur

Veelgestelde vragen

Hoe lang duurt een maatwerk-traject?

Een gemiddeld project duurt van eerste schets tot oplevering 6 tot 10 weken, afhankelijk van complexiteit en materiaal-beschikbaarheid. De oplevering plannen we altijd in overleg.

Welke houtsoorten gebruiken jullie?

Voornamelijk massief eiken, noten, essen en kersen – Europees en FSC- of PEFC-gecertificeerd. Daarnaast werken we met sloophout, barnwood, Douglas hout en wagonplanken voor circulaire projecten.

Wat zit er bij de prijs inbegrepen?

Ontwerp, materiaal, productie, afwerking en bezorging binnen Nederland zijn standaard inbegrepen. Montage op locatie is optioneel en wordt apart geoffreerd.

Geven jullie garantie?

Op alle maatwerk meubels geven we 5 jaar garantie op constructie en verbindingen. Voor de afwerking geldt 2 jaar garantie bij normaal huishoudelijk gebruik.

Werken jullie ook voor bedrijven en horeca?

Ja, zowel voor particulieren als zakelijke klanten – waaronder hotels, restaurants en kantoorinrichters. We leveren complete interieurinrichtingen vanuit onze eigen werkplaats in Rucphen.