Ovale tafel | salontafel op maat | twee lagen
Peter kwam de ovale salontafel tegen in onze webshop, maar vond zelf dat de tafel nog niet helemaal “af” was. Er miste nog wat en hij wist wat.
Een tweede eiken plank is praktisch en zorgt voor een compleet andere look van de tafel. Ondanks de reis van 1,5 uur, reisde Peter samen met zijn vrouw af naar Rucphen om de tafel te komen bespreken.
Met wat kleine (maar belangrijke) aanpassingen zorgden we er samen met Peter voor dat het zijn perfecte tafel zou worden. Omdat de omschrijvingen en wensen nog niet concreet genoeg waren hebben we besloten om een schets te maken van de complete tafel. Zo kreeg Peter een beter idee van zijn tafel en hadden wij iets om naartoe te werken.
Zowel het laswerk als het maken van de panelen is compleet maatwerk. De panelen moesten perfect kloppen, anders kregen we te maken met te weinig, of juist te veel ruimte tussen het frame, maar het resultaat mag er zijn!